8258 Badacsonytomaj,
Kert u. 8.

87/471-573, 30/574-6749
altisk@altisk-btomaj.edu.hu

Találatok: 143

 Október 21-én akadályversennyel egybekötött túrát szerveztünk iskolánk tanulói számára. Az akadályverseny állomásai az 1956-os forradalomról szóltak. A diákok így játékos formában ismerkedtek meg a szabadságharc eseményeivel. Volt TOTO, képkirakó, énekes és ügyességi feladat, amelyek a forradalom és szabadságharc eseményeiről és vezetőiről szóltak.

A 7-8. osztályosokkal a túra végén megkoszorúztuk a Zabó-birtokon, Nagy Imre emlékére állított emlékoszlopot és elmondtuk a gyerekeknek Badacsonytomaj és a mártírhalált halt miniszterelnök kapcsolatát.

Köszönjük a szülők segítségét, hogy ilyen lelkesen kísérték a csapatokat. Köszönjük Siposné Panninak, hogy lehetővé tette a birtokán a koszorúzást.

Az eredményhirdetésre másnap reggel került sor, ahol az első három helyezett csapatot jutalmaztuk.

Úgy gondoljuk, hogy diákjaink ezen a mozgalmas napon jól érezték magukat és játszva tanultak.

                                                                                  Krisztin N. Lászlóné