8258 Badacsonytomaj,
Kert u. 8.

87/471-573, 30/574-6749
altisk@altisk-btomaj.edu.hu

Találatok: 88
  1. szeptember 16-22. között kerül megrendezésre a fenti programsorozat az országban. Iskolánk tanulói két programban vesznek részt.
  2. 2022. szeptember 21. Földönfutók futóversenye – Tapolca

A Csermák József Rendezvénycsarnok rendezi meg minden évben a FÖLDönfutók futóversenyét. A jelentkező tanulókat közösen visszük Tapolcára. Indulás és érkezés időpontjáról a versenyzők pontos tájékoztatást kapnak a későbbiekben.

  1. 2022. szeptember 22. Bringázz az iskolába, a munkahelyedre!

Az AUTÓMENTES NAPON aki teheti, ezen a napon kerékpárral, rollerrel, vagy gyalog érkezzen iskolába, a munkahelyére. Kérjük a szülőket, támogassák, segítsék gyermeküket ezen programban való részvételben!

A cél felhívni a figyelmet a környezettudatosságra a bolygónk védelme érdekében, valamint az egyre növekvő autósforgalom helyett inkább az egyéb közlekedési módok kipróbálására. Persze nem utolsó sorban az egészséges életmódot is meg kell említeni!