8258 Badacsonytomaj,
Kert u. 8.

87/471-573, 30/574-6749
altisk@altisk-btomaj.edu.hu

Találatok: 117

A Csermák József Rendezvénycsarnok által meghirdetett FÖLDönfutók futóversenyére  szeptember 21-án került sor Tapolcán. A különböző korcsoportokban megjelenő több száz diák izgatottan várta a rajthoz szólítást. Iskolánk szép számú versenyzővel képviseltette magát a rendezvényen. Sajnos a dobogóra csak egy leányzó állhattak fel tanulóink közül, de az indulók közül mindenki megérdemli a dicséretet!

  1. korcsoport leány: Ladányi Borostyán – 3. helyezett

Szép eredményeket ért el:

  1. korcsoportban: Balogh Bátor (6.)
  2. korcsoportban: Molitor Léna (4.), Tiszta Flóra (9.), Baumann Luca (10.)

III. korcsoportban: Horváth Izabella (5.)

  1. korcsoportban: Orbán Botond (7.), Borbás Nóra (9.)

Gratulálunk mindenkinek, aki részt vett a versenyen!

Farkas Csilla